Suolas Iconi

Suolas, kuris Jums jau žinomas.

Mes nusprendėme eiti prieš laiką. Pažvelkite į istoriją, kad surastumėte suolą, kuris yra nepalyginamas su jokiu kitu. Tai yra klasika, kuri visiems žinoma.

Šoninės konstrukcijos, pagamintos iš plieno vamzdžių, sulenktų į ikoninę formą, aiškiai apibrėžiančią suolo modernumą. Nors suolas atrodo erdvus ir lengvas, išlenktos metalinės konstrukcijos ir 32×32 mm medinės skersinės užtikrina tvirtumą ir ilgaamžiškumą.

Klasikinis dizainas

Mediniai skersiniai užtikrina patogumą, jaukumą ir lengvumą. Sėdimosios dalies ir atlošo galų užlenkimas suteikia suolui išskirtinumo.

lavička iconi detail

Saugus tvirtinimas

Nors tai nėra akivaizdu iš pirmo žvilgsnio, Iconi suolai gali būti įtvirtinami be jokių problemų keliais būdais. Pirmasis variantas yra paslėptas neišmontuojamas tvirtinimas, antrasis variantas yra klasikinis tvirtinimas ant flanšo po plytelėmis arba ant jų.

lavička iconi

Parko suolus Iconi galima lengvai keisti naudojant skirtingas spalvas.
Siūlome klasikinius baldus, tinkančius parkams, miesto ir kaimų aikštėms,
taip pat ir žaismingus – žaidimų aikštelėms.

sestava iconi 1840x600
barevnost iconi 1840x600

Iconi suolas savo klasikine forma ir šiuolaikiniais elementais pabrėžia miestų ir miestelių lauko erdvę. Tačiau jis neapsiriboja tik viešosiomis erdvėmis. Ant šio suolo Jūs pat galite džiaugtis savo sodo medžių šešėliu kartu su kitais Iconi serijos baldais jūsų namų terasoje.

Matmenys ir svoris

Iconi rozměry

 

Ilgis: 600/1200/1800 mm

Svoris:

Suolas be atlošo: 11,8/17,9/24,5

Suolas su atlošu: 21,4/31,7/43 kg

Konstrukcija

Konstrukcija, suvirinta iš 30mm skersmens lenktų plieno vamzdžių.

Ketus dažytas fasadiniais milteliniais dažais. Plieno dažymas fasado milteliniais dažais pagal RAL mėginius ant karštai cinkuoto pagrindo.

Miltelinio dažymo spalva pagal mūsų RAL standartą. Kitos spalvos pagal užsakymą.

Sėdimoji dalis ir atlošas

32x32mm skersiniai pagaminti iš akacijos medienos.

Mediena iš dviejų variantų – apdorota apsaugine aliejaus glazūra arba nudažyta. Aliejaus glazūros spalva pagal OSMO mėginius.